Absolutna nowość na rynku polskim - panele podłogowe ARTEO.

2019-04-23

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że właśnie wprowadziliśmy do swojej oferty absolutną nowość na rynku polskim - panele podłogowe ARTEO.
Arteo to spotkanie sztuki i technologii. To piękno, oryginalność i mistrzowskie wykonanie. Jeśli połączymy to wszystko z niemiecką precyzją, która wspomagana  jest przez najbardziej zaawansowaną technologię otrzymamy produkt, za którym stoi kreatywność, energia i niczym nieskrępowana wolność tworzenia. ARTEO inspiracje czerpie ze źródła pasji - wnętrza emocji, dzięki temu i twoje wnętrze uczestniczy spotkaniu sztuki i technologii.
ARTEO to design w służbie funkcjonalności. To świadome projektowanie, które uwzględnia naturalne potrzeby obcowania z doskonałą formą, dzięki temu  otrzymujemy produkt, którego synchroniczność laminatu wyczuwamy przy każdym kroku. Jeśli dodamy do tego szeroką gamę kolorystyczną, wielowymiarowość, perfekcyjne wykończenie V-fugą to szybko przekonamy się, że design i podłogi ARTEO to jedność.
Jeśli chcesz, by w Twoim wnętrzu zapanował porządek, symetria, jeśli potrzebujesz harmonii, ładu i natury to ARTEO jest podłogą właśnie dla Ciebie.
Wszystkie podłogi ARTEO znajdziecie pod linkiem: Pełna oferta podłóg ARTEO 2019.
Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego gdzie będziecie mogli zapoznać się z podłogami ARTEO "na żywo".