Atrakcyjna promocja na belgijskie podłogi winylowe MODULEO.

2019-10-31

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do skorzystania z niezwykle atrakcyjnej promocji na belgijskie podłogi winylowe MODULEO.

Moduleo to luksusowe winylowe pokrycia podłogowe.
Moduleo® to połączenie autentyczności i estetyki naturalnych materiałów z wyjątkową trwałością innowacyjnej technologii luksusowych wykładzin winylowych.
Nasze trzy różne kolekcje pokryć podłogowych oferują przepiękne wzory imitujące drewno lub kamień, m.in. dąb, wenge, tek, sosnę, wiąz i klon oraz beton, łupek, piaskowiec błękitno-szary i granit.
Podłogi z kolekcji Select są przeznaczone wyłącznie do użytku domowego, natomiast kolekcja Transform oferuje produkty o wytrzymałej warstwie wierzchniej, które doskonale sprawdzą się zarówno w mieszkaniach, jak i obiektach usługowo-handlowych. Na wyroby z kolekcji Select udzielamy piętnastoletniej gwarancji a na kolekcję Transform gwarancja wynosi 20 lat.
Impress, najnowsza z naszych kolekcji, również idealnie nadaje się do użytku domowego i obiektowego. Posiadając wszystkie zalety obu wcześniejszych kolekcji, Impress wyróżnia się niesamowitą fakturą tłoczoną w procesie „embossed in register”, która pozwala nie tylko widzieć, ale i dotykać zagłębień, sęków i słoi - zupełnie jak w naturalnym drewnie.
Wszystkie podłogi z grupy MODULEO znajdziecie Państwo w naszej ofercie w najlepszych cenach.
Zapraszamy również do naszego Salonu gdzie będziecie mogli zapoznać się z produktem "na żywo".
Promocja trwa do 13 grudnia 2019.