Belgijskie podłogi winylowe MODULEO - czas na zmianę.

2019-10-29

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z odświeżoną, pełną kolekcją paneli podłogowych winylowych MODULEO 2019/2020.
PODŁOGI WINYLOWE MODULEO to piękne i funkcjonalne podłogi winylowe. To serce Twojego domu.
Moduleo® to najwyższej jakości panele winylowe. Łączą autentyczność i piękno naturalnych produktów z wytrzymałą trwałością innowacyjnej technologii winyla. Poza pięknym wyglądem Moduleo® zapewnia również szereg zalet praktycznych. Pokrycia podłogowe Moduleo są odporne na zadrapania i plamy, wygłuszają dźwięk i łatwo się je czyści. Nie wymagają specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych, więc nie będziesz musiał poświęcać zbyt wiele czasu na ich sprzątanie. 
Dzięki swojemu wyjątkowemu składowi panele i płytki Moduleo wytrzymają nie jedno. Warstwy włókna szklanego zapewniają stabilność wymiarów podłogi, a warstwa użytkowa jej trwałość przy minimalnej konserwacji. 
Wszystkie wyroby Moduleo® posiadają warstwę ochronną Protectonite, dzięki której są jeszcze mniej narażone na zużywanie i zadrapania. Posiadają również odporne na wilgoć wykończenie o fakturze przypominającej materiały naturalne.Podłogi winylowe Moduleo świetnie się układa.
Wszystkie podłogi Moduleo® dostępne są w wersji klejonej do podłoża lub „Click”. System CLICK eliminuje konieczność klejenia i przygotowania podłoża, co oznacza, że nowa podłoga może być zainstalowana w dowolnym momencie. Dostępny w naszych seriach Impress, Select i Transform zamek CLICK to rewolucyjna, łatwa do zainstalowania technologia, która zmniejsza czas instalacji o połowę w stosunku do tradycyjnej instalacji suchej.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tą atrakcyjną ofertą.
W naszym sklepie znajdziecie absolutnie pełną ofertę podłóg MODULEO - oczywiście w najlepszych cenach.