Jesteśmy pierwsi - podłogi SYMFONIA AQUA ZERO 2020 już dostępne w naszym sklepie.

2019-11-21

Szanowni Klienci, mamy przyjemność poinformować, że w naszej ofercie pojawiła się najnowsza kolekcja paneli podłogowych SWISS KRONO SYMFONIA AQUA ZERO. Jest nam tym bardziej miło, że kolekcję tą prezentujemy jako pierwsi w Polsce.
Wykorzystując nasze doświadczenie i innowacyjne rozwiązania zachowaliśmy najlepsze cechy paneli AURUM dodając nowe właściwości, które dostarczą wiele praktycznych korzyści. Podłogi z kolekcji SYMFONIA AQUA ZERO produkowane są na wodoodpornej płycie 12-milimetrowej, z wyjątkowo szczelnym zamkiem Aqua Pearl, gwarantując tym samym odporność na zalanie (nawet do 24 godzin).
Panele SYMFONIA są przyjazne dzieciom, które często tworzą dzieła artystyczne, eksperymentując na mokro z farbami akrylowymi. SYMFONIA AQUA ZERO doskonale poradzi sobie również z naszymi domowymi pupilami, które nie są jeszcze nauczone załatwiania swoich potrzeb na dworze. Dodatkowo, szczelność nowej podłogi sprawdzi się w domowej kuchni, szczególnie narażonej na zachlapania. Podłogę Symfonia można wreszcie czyścić na mokro również mopem parowym, tam gdzie jest to konieczne, bez obawy o uszkodzenie paneli. 
Podłoga SYMFONIA nadaje się na duże powierzchnie otwarte (nawet 12x12 mb bez dylatacji).
Cieszymy się, że możemy zaprezentować absolutnie innowacyjny produkt.
Wszystkie podłogi z kolekcji SYMFONIA AQUA ZERO znajdziecie Państwo w naszym sklepie jak zwykle w najlepszych cenach. Zapraszamy.

Ulotka podłóg SWISS KRONO SYMFONIA AQUA ZERO.