Nowa kolekcja podłóg wodoodpornych PREMIUM FLOOR ULTRA PLUS.

2021-04-20

Mamy przyjemność poinformować, iż poszerzyliśmy ofertę niezwykle popularnych belgijskich paneli podłogowych PREMIUM FLOOR o nową kolekcję: ULTRA PLUS - podłogi wodoodporne.

TUTAJ możecie zapoznać się z pełną kolekcją podłóg PREMIUM FLOOR ULTRA PLUS.

"Bazując na latach doświadczeń, opracowaliśmy kolekcję unikalnych dekorów paneli, które są najchętniej wybierane przez klientów na całym świecie. Doskonale pasują do różnych aranżacji wnętrz - od klasycznych po nowoczesne. 
Najwyższe parametry techniczne powodują, że panele są odporne na uszkodzenia i dostosowane do codziennego, intensywnego użytkowania. 
Zostały zaprojektowane z myślą o wszystkich domownikach - Tobie, dzieciach i zwierzętach. 
Premium Floor to Twój wybór na lata. Panele z kolekcji ULTRA+ perfekcyjnie oddają strukturę naturalnej drewnianej deski, dzięki zastosowaniu struktury synchronicznej a dodatkowo posiadają podwyższoną odporność na wilgoć.
Tłoczenia panela idealnie pokrywają się ze słojami. Dzięki temu, zarówno w dotyku, jak i w wyglądzie zauważysz charakterystyczną dla drewna, niejednorodną strukturę.Sprawdź sam!
Dotknij panel w miejscu słojów, a następnie na gładkim fragmencie deski.
Nie odróżnisz panela od prawdziwego drewna!"


Wszystkie podłogi PREMIUM FLOOR możecie zakupić w naszym sklepie w najlepszych cenach a jeśli jest Wam po drodze to zapraszamy do odwiedzenia naszego Centrum Podłóg i Drzwi w Pszczynie przy ulicy Górnośląskiej 3 gdzie "na żywo" będziecie mogli zapoznać się z pełną ofertą oraz z naszą nową ekspozycją typu PREMIUM.