Nowe, atrakcyjne cenowo podłogi winylowe VOX VILO już dostępne w naszej stałej ofercie.

2021-06-23

Mamy przyjemność poinformować, że poszerzyliśmy naszą ofertę podłóg winylowych o nową kolekcję: VOX RIGIO VILO w szczególnie przystępnych cenach.

Podłogi wodoodporne - winylowe VILO to produkty „zrób to sam” do łatwej metamorfozy domu.
VILO to odpowiedź na oczekiwania klientów ceniących nowoczesne wzornictwo w przystępnej cenie.
Podłogi VILO stanowią alternatywę dla długich uciążliwych remontów. Sprawiają, że proces przemiany daje radość i wyjątkowe efekty.
Podłoga 100% wodoodporna i antypoślizgowa.
VILO to marka pozytywna, przyjazna, rodzinna, sprytna, pełna pomysłów i koloru. Nie stwarza barier finansowych, technicznych ani estetycznych.
Podłoga VILO jest całkowicie wodoodporna, co umożliwia jej zastosowanie w tak wymagających pomieszczeniach jak kuchnia, przedpokój czy łazienka.
Podłoga VILO posiada certyfikację antypoślizgową, co oznacza, że bezpiecznie możemy po niej chodzić nawet kiedy nasze stopy są mokre.
Podłogi VILO ze sztywnym rdzeniem Rigid to całkowicie nowa jakość. Sztywny rdzeń nadaje im wyjątkową wytrzymałość, a ceramiczna matowa powłoka utwardzana promieniami UV sprawia, że podłoga się nie rysuje.

Wszystkie podłogi VOX możecie zakupić w naszym sklepie w najlepszych cenach a jeśli jest Wam po drodze to zapraszamy do odwiedzenia naszego Centrum Podłóg i Drzwi w Pszczynie przy ulicy Górnośląskiej 3 gdzie "na żywo" będziecie mogli zapoznać się z pełną ofertą oraz z naszą nową ekspozycją drzwi typu PREMIUM.