NOWOŚĆ warta uwagi - podłogi winylowe RIGIO by VOX.

2020-07-29

Gorąca NOWOŚĆ - mamy przyjemność poinformować, że wprowadziliśmy do naszej oferty absolutną nowość - wodoodporne podłogi winylowe RIGIO by VOX.
Podłogi winylowe RIGIO z unikatową technologią RIGID CORE (twardy rdzeń) to zaawansowana technologicznie podłoga o wysokich parametrach użytkowych. 
Podłoga winylowa RIGID świetnie odwzorowuje kolorystykę oraz strukturę betonu, natomiast wzory drewnopodobne świetnie oddają naturalny charakter drewna.
Jej przewagą w porównaniu np. tradycyjnych do paneli winylowych jest wzbogacony włóknem mineralnym twardy rdzeń, dzięki któremu podłoga wykazuje zwiększoną sztywność i odporność na uszkodzenia. 
Grubość 5 mm powoduje również, że ma większą tolerancję na nierówności podłoża. 
Podłoga RIGIO jest wodoodporna i można ją układać bez dylatacji między pomieszczeniami, dlatego doskonale sprawdzi się w całym domu – od przedpokoju, po kuchnię i łazienkę.
Wszystkie podłogi RIGIO by VOX możecie zakupić w naszym sklepie w najlepszych cenach a jeśli jest Wam po drodze to zapraszamy do odwiedzenia naszego Centrum Podłóg i Drzwi w Pszczynie przy ulicy Górnośląskiej 3 gdzie "na żywo" będziecie mogli zapoznać się z pełną ofertą VOX oraz z naszą nową ekspozycją typu PREMIUM.

Sprawdź stan połączenia z internetem