NOWOŚĆ - wodoodporne podłogi winylowe NOMAD-FLO.

2019-11-18

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że wprowadziliśmy do naszej oferty panele winylowe - wodoodporne ze sztywnym rdzeniem kompozytowym NOMAD FLO.
Podłogi Nomad Flo to wodoodporne panele winylowe ze sztywnym rdzeniem kompozytowym i zintegrowanym podkładem akustycznym.
W stosunku do tradycyjnego rozwiązania LVT jest to produkt o zwiększonej zawartości węglanu wapnia (sproszkowanej skały wapiennej), dzięki czemu
kompozytowy rdzeń jest bardziej sztywny w rezultacie panel jest stabilny wymiarowo i może być montowany na podłożu nie idealnie płaskim.
Dolną warstwę paneli stanowi podkład akustyczny IXPE, najlepiej spełniający wymogi podłóg winylowych SPC. Nie ma konieczności układania żadnych dodatkowych folii lub podkładów, dzięki czemu montaż podłogi jest szybszy i mniej kosztowny. Panele wyposażone są w zamki bezklejowego systemu montażu 5G, jest to najłatwiejszy w stosowaniu i najbardziej niezawodny w eksploatacji system bezklejowego lączenia paneli podłogowych. Wierzchnia warstwa grubości 0,55mm pozwala na montaż paneli nawet w pomieszczeniach komercyjnych o dużym natężeniu ruchu.
Pełną ofertę podłóg NOMAD FLO znajdziecie w najlepszych cenach w naszym salonie lub w sklepie internetowym.

Sprawdź stan połączenia z internetem