Pełna oferta podłóg PARADOR już w naszej ofercie.

2019-10-03

Szanowni klienci, mamy przyjemność, że początkiem października wprowadziliśmy do sprzedaży pełną ofertę podłóg PARADOR. 
Ze względu na nasze bogate doświadczenie i wiedzę PARADOR dostarcza klientom podłogi laminowane wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów. Podłogi laminowane wyróżniają się bogatym wzornictwem i zastosowaniem wielu innowacyjnych technologii. Opatentowany system zatrzasków gwarantuje łatwą instalacją, impregnacja krawędzi chroni przed wilgocią, a odporna na zużycie warstwa wierzchnia z żywicy melaminowanej zapewnia bardzo wysoką trwałość, wysoka klasa ścieralności sprawia, że panele nadają się do intensywnego użytkowania.
Jakość:
Przestrzeń, w której mieszkamy, jest wyrazem naszego indywidualnego podejścia do życia i osobistych oczekiwań. Stawianie wysokich wymagań oznacza dla nas bycie świadomym tego, czym jest wysoka jakość. Firma PARADOR łączy świadomość jakości z przywiązaniem do klasyki i wyczuciem współczesnych trendów. Rezultatem jest bogata paleta produktów, które zachwycają doskonałym stylem oraz naturalnym wyglądem.
Komfort:
Firma Parador od lat tworzy wysokiej jakości podłogi, które są tak indywidualne, jak klienci, dla których one powstają. Dlatego w asortymencie firmy Parador znaleźć można także bogaty wybór rozmaitych towarów. Asortyment został podzielony na pięć linii produktów. W ten sposób powstała solidna podstawa do tego, aby szybko i łatwo znaleźć podłogę odpowiadającą indywidualnym potrzebom.
Montaż:
Kupując u nas podłogi z montażem Nasi Klienci są rozliczani za usługę na preferencyjnych warunkach.
Podłogi w zależności od ich właściwości układamy w systemie pływającym lub jako klejone do podłoża. Zakładamy również listwy MDF, drewniane, PCV, a także listwy sztukateryjne.