Podłogi BALTERIO 2019 - pełna oferta dostępna w naszym Salonie.

2019-06-07

Mamy przyjemność poinformować Państwa o najnowszej odsłonie w panelach podłogowych BALTERIO 2019. W naszym sklepie znajdziecie pełną ofertą podłóg BALTERIO 2019 zarówno laminowanych jak i winylowych. Zapraszamy do naszej najnowszej Strefy Ekspozycyjnej Balterio gdzie będziecie mogli zapoznać się ze wszystkimi kolekcjami i kolorami. Gwarantujemy, że podłogi BALTERIO was zauroczą. Jako Autoryzowany Przedstawiciel gwarantujemy Państwu dostęp do oryginalnej belgijskiej produkcji BALTERIO w najlepszych cenach z pełnym - profesjonalnym serwisem montażowym.

Podłoga Balterio jest tak podobna do prawdziwego drewna, że deski trudno odróżnić od parkietu. Nasze podłogi laminowane emanują niespotykanym kontrastem i głębią. Każdy słój, każdy sęk wygląda jak żywy.

Podłogi Balterio to coś więcej niż tylko wygląd. Są one prawdziwie autentyczne w odbiorze. Widoczne są realistyczne pęknięcia i sęki, których oczekuje się od prawdziwego drewna. W naszych genach jest wznoszenie realizmu natury na wyższy poziom. Odtwarzamy drewno i nadajemy mu realistyczną strukturę ulepszoną dzięki technologii.