Podłogi winylowe BALTERIO - hit 2019.

2019-06-12

Miło nam Państwa poinformować, że wprowadziliśmy do naszej oferty Podłogi Winylowe BALTERIO.
Wraz z nową kolekcją sztywnych paneli winylowych, Balterio ponownie spełnia Twoje niezwyczajne oczekiwania. Sztywne podłogi winylowe BALTERIO łączą w sobie wytrzymałość z doskonałym komfortem: panele i płytki są wytrzymałe a jednocześnie delikatne i ciche w dotyku, a także wodoodporne. Ponadto mają naturalne wzory, z których znane są podłogi Balterio. Czysta jakość ulepszona dzięki nowatorskiej technologii.
Nowe, wielowarstwowe sztywne panele i płytki winylowe łączą ekstremalną wytrzymałość z doskonałym komfortem. Każda warstwa przynosi wyraźne korzyści: wytrzymałość, miękkość i ciszę, atrakcyjny wygląd i wysoką jakość.
Sztywne podłogi winylowe Balterio montuje się łatwo dzięki zamkom na klik. Rdzeń paneli i płytek jest wyjątkowo wytrzymały pomimo grubości zaledwie 5 mm.
Dzięki stabilność rdzenia, niskiej podatność na wgniecenia i nieprzenoszeniu nierówności podłoża, Twoja podłoga pozostaje idealnie płaska w każdym wnętrzu.
Ciesz się komfortem który daje podłoga winylowa. Sztywne podłogi winylowe Balterio są przyjemnie ciepłe i wyjątkowo ciche podczas chodzenia.
W naszym Centrum Podłóg i Drzwi KRONODOM możecie zobaczyć pełna ekspozycję podłóg winylowych no i oczywiście kupić je w najlepszych cenach.